Eskişehir'in tüm apartları bu rehberde, öğrenci yurtları, kız, erkek, suit apartlar, fiyatları, telefon, adres, yorum ve fotoğraflarına kolaylıkla ulaşın.

Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart
Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart
Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart
Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart
Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart
Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart
Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart
Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart
Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart
Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart
Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart
Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart
Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart
Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart
Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart
Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart
Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart
Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart
Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart
Çağdaş Erkek Apart Çağdaş Erkek Apart

Anadolu Üniversitesi İletişim Kapısı ve Cuma Kapısı’na sadece bir kaç dakika yürüme mesafesinde bulunun Çağdaş Apart, şehir merkezine de oldukça yakındır. Apartımız ayrıca Eskişehir Teknik Üniversitesi’ne ücretsiz servis hizmeti ile ulaşım sağlamaktadır.

 

Yeni deprem yönetmeliğine uygun olan apartımızın odaları ful eşyalıdır. Odalarımız geniş, ferah ve aydınlıktır. Odalarımız tek kişilik ve iki kişilik olarak kiralanabilir.

 

Her dairemizde banyo, tuvalet ve mutfak bulunmaktadır. Odalarımızda kişiye özel çalışma masası, yatak, yorgan, yastık ve gardrop bulunmaktadır.

 

7/24 güvenlik sistemi ile korunan apartımızda kalırken aile ortamında huzurlu, güvenli ve konforlu bir konaklama hizmeti alacaksınız.

 

 

Çağdaş Erkek Apart Özellikleri

 

 • Kişiye Özel Oda Seçenekleri
 • Yatak
 • Yorgan, Yastık
 • Gardrop
 • Kişiye Özel Çalışma Masası ve Sandalyesi
 • Ütü Masası
 • Ütü
 • Çamaşırlık

 

Çağdaş Erkek Apart Sunulan Hizmetler

 

 • 24 Saat Kesintisiz Sıcak Su
 • Elektrik – Doğalgaz – Su
 • Sınırsız Fiber İnternet
 • Tivibu Yayını
 • Sosyal Aktiviteler (Halı Saha Maçı, Piknik, Satranç Turnuvası)
 • Eskişehir Teknik Üniversitesi’ne Ücretsiz Servis (Hafta İçi Her Gün 08:40 Kalkış)
 • Ortak Alanların Temizliği Günlük Olarak Yapılmaktadır

 

Çağdaş Erkek Apart-Tanıtım Videosu| eskisehirapartlar.com.tr | Anadolu üniversitesine Yakın Apartlar

Çağdaş Erkek Apart, 1 ve 2 kişilik oda seçenekleri, yeni ve konforlu eşyaları ile Anadolu Üniversitesine yürüme mesafesinde yer almaktadır. Ferah odaları ve 24 saat güvenli binası ile odalarda isteğe göre bir veya iki kişi kalınabilir. Çağdaş Erkek Apart için hazırlanan tanıtım videosunu izleyerek apartı inceleyebilirsiniz.

Çağdaş Erkek Apart Video Yorumları

74 Kez Görüntülendi

Furkan’ın Çağdaş Apart Hakkındaki Düşünceleri

Merhaba adım Furkan Oğuzhan.  Anadolu Üniversitesi İngilizce İktisat ikinci sınıf öğrencisDaha Fazla Göster
iyim.  eskisehirapartlar.com.tr bünyesinde yer alan Çağdaş Apartta iki yıldır kalıyorum.  Çağdaş Apart benim için kesinlikle bir tesadüftü. Eskişehir’e geldiğimde iki yıl önce hiçbir tanıdığım yoktu, bütün aparatları gezmeme rağmen hiçbirini beğenmemiştim. Çünkü ya çok büyüktü yok çok fazla öğrencisi vardı ya da pek samimi bulmamıştım yöneticileri. Lakin buraya geldiğimde yönetim kadrosu olsun çalışma ekipleri olsun kesinlikle çok samimi davrandılar. Özellikle servisi olması beni çok ikna etti. Çünkü ilk sene hazırlık öğrencisiydim ve hazırlık binası Eskişehir’in dışındaydı o yüzden ulaşım baya sıkıntı oluyordu benim için servisi olması beni kesinlikle cezbetmişti. Bu yüzden Eskişehir Teknik Üniversitesi’nde okuyacak arkadaşlarıma ve hazırlık öğrencisi arkadaşlarıma kesinlikle Çağdaş Apartı tercih ederim. Çünkü ulaşım cidden kışın sıkıntı oluyor soğukta, otobüsler hep tıklım tıklım ve devamsızlık sorunu da yaratabiliyor. O yüzden servisi olması kesinlikle çok rahat ettiriyor. Çağdaş Aparta geldiğinizde ilk siz de göreceksiniz ki ilk bakışta diğer apartlara kıyasla biraz küçük bir apart. Lakin bence bu olumlu bir unsur çünkü geldiğinizde en fazla bir ay içinde neredeyse 40 tane den fazla arkadaşınız olabiliyor Bir gün içinde bir ay içinde. Diğer apartlara göre küçük olmasının sayesinde en iyi yapı arkadaşlıklarımı Çağdaş Apartta kurdum. Bu iki sene içinde neredeyse bir sürü dostluklar edindim ve hala da dostluklarım devam ediyor. Apart ile ilgili özellikleri gelecek olursak bence önemli sevdiğim yanlarından biri de her hafta temizlik olması. Kesinlikle temizliğe çok dikkat ederim benim için önemli unsurlardan biridir. Her hafta güler yüzlü çalışma ekibi sürekli gelir ve odamı temizler. Ondan sonra ortak kullanım alanları kesinlikle çok kullanışlı. Gerek ders çalışma olsun gerek oyun olsun televizyon izleme alanları olsun kesinlikle temiz ve kullanışlı. Çağdaş Apart hakkında söyleyebileceğim son olumlu şey ise kampüse olan yakınlığı. Her sabah derslerime giderken Cuma Kapısından girerek 2 dakikada derslerine ulaşabiliyor. Eskişehir hakkında söyleyebileceğine en olumlu şey ise Eskişehir gerçekten bir öğrenci şehri, eğitimin dışında gerek etkinlikler olsun faaliyetler olsun öğrenciler her türlü şeyi burada bulabilir. Kesinlikle mükemmel bir şehir yazın İstanbul'a döndüğümde bile arıyorum bazen. Özellikle Eskişehir’in büyük şehirlere olan yakınlığı en büyük özelliklerinden birisi sadece 3 saatte trenle İstanbul’dan evime gidebiliyorum. Canım sıkıldığında hemen geri gelebiliyorum bu en sevdiğim yanlarından birisi Eskişehir’in. Eskişehir'e gelecek arkadaşlarıma Eskişehir ve Çağdaş Apartı gönülden tavsiye ediyorum.Daha Az Göster
49 Kez Görüntülendi

Ömer’in Çağdaş Apart Hakkındaki Düşünceleri

Merhabalar adım Ömer Can Çetin Anadolu Üniversitesi Maliye Bölümü üçüncü sınıf öğrencisi. Daha Fazla Göster
eskisehirapartlar.com .tr ’de bulunan Çağdaş Apartı’nda kalıyorum. Ben Eskişehir’e Ankara’dan geliyorum Bu üçüncü senem olduğu için tabii ki biraz daha rahatım ama ilk gelen arkadaşlara tavsiyem olursa onlar biraz daha heyecanlı olacak. Çünkü hiç çıkmayan arkadaşlar var şehir dışına, yeni çıkanlar da vardı ama uzun süre kalmayan arkadaşlar da vardır. Bunlar için biraz daha zor olabilir. Apart yetkililerimizden bahsedeyim size biraz. Müşteri olarak değil hani patronluk da yapmıyorlar sadece hani abi kardeş edasında davranıyorlar. Ne istediğimizi yaparlar hani bir isteğiniz ihtiyacınız olduğunda gayet memnun, mutlu bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyorlar. Apartımızın konumundan bahsedecek olursak okulum benim İktisadi İdari Bilimler Fakültesi olduğu için 20 dakika 25 dakika falan yürüyorum ama bu dışardan değil gayet okulda 2 dakika yürüme mesafesinde. Okula giriyorum 20 dakika falan yürüyorum daha sonra çarşıya gitmek isterseniz zaten İİBF Fakültesi çarşıya yakın olduğu için fazla bir sıkıntı olmuyor. Oda bir 25 dakika falan sürüyor. Söylediğim gibi ben Ankaralıyım. Ankara’ya ulaşımımda Aparattan çıkıyorum hemen önünde caddeden dolmuşa biniyorum oda aşağı yukarı yarım saat falan sürüyor tren garına. Tren Garı ile gayet ulaşım sağlayabiliyorum tabi yeni gelen arkadaşlarım sürekli gidip geleceği için tabi özlem duygusu ilk yıllarda daha fazla olduğu için bu onlar için bir avantaj sağlayabilir. Apartımızın özelliklerinden bahsedecek olursak İnternetinde sorun yaşamazsınız, sıcaklığında falan hiçbir sorun yok hiçbir kısıtlama yok, daha sonra eşyalar yeni eski eşyalardan falan kullanmıyorsunuz hepsini tertemiz. Günlük olarak ortak kullanım alanlarınız temizlenir. Banyolar falan temizlenir odalarımız haftada bir temizlenir. İsterseniz hadi baktınız çok fazla şey olmuş rica edersen zaten temizlerler onun açısından hiçbir sıkıntı yok. Akşamları aşağı inip ders çalışma yerlerimiz var oraya inebilirsiniz. Televizyon izlemek isterseniz televizyon izlersiniz Tivibu falan var hani film izleyebilirsiniz. Biz arkadaşlarla laptop indiriyorduk, film bağlıyorduk film izliyorduk kimseyi rahatsız etmezsin hani biri gelir rica eder sen ders çalışacak olursun biz orada televizyon izlemeyiz zaten birbirimize saygı duyulur. Küçük bir bahçesi var, orada oturur sohbet ederiz akşamları arada apart yetkililerimiz işte öyle şey yaparsa mangala falan gideriz, etkinlik düzenleriz öyle şeyler olabiliyor. Yeni gelen arkadaşlarımızı şimdiden tebrik ederim hayırlı olsun dilerim. Okul tercihinizi yaptınız şimdi sıra apart seçiminizde. Geldiğinizde, ben üç senedir buradayım elimden geleni yaparım, abilik yaparım belki aynı yaşta olan arkadaşlarım vardır beraber yaparız. Hiçbir sorun olacağını düşünmüyorum. Yeniden hayırlı olsun dilerim. Çağdaş Apartı tavsiye ederim.Daha Az Göster

16 Yorum Yapılmış

 1. Ramazan Hanay dedi ki:

  Yeğenim için baktığımız bir yerdi. Güzel ve ter temiz, odaları da ferah. Tavsiye ederim gönül rahatlığıyla.

 2. Fatih Yıldız dedi ki:

  Çok rahat yaşamı olan bir apart, çok memnunum.

 3. Ahmet Çalışkan dedi ki:

  Üniversiteye yakınlığı çok işime yaradı. Aile sıcaklığıyla oldukça rahat ettim. Hizmette sınırı olmayan tek apart, tavsiye ederim.

 4. Mert Görgülü dedi ki:

  İki senedir aile olduk bir yurt için oldukça konforlu tavsiye ederim

 5. Kaan İnce dedi ki:

  Güzel bir yer kardeşim 3 yıldır kalıyor Eskişehirde kalınabilecek yerlerden üstelik okula çok yakın biz gayet memnunuz

 6. Melih Erçağ dedi ki:

  Yiğenim Onur 1 yıl kaldı. Gerek temizlik gerek ilgi alaka gerekse yemeklerden çok memnun kaldık. Eskişehir’de okuyan ve okuyacak tüm öğrencilere tavsiye ederim.

 7. Üzeyir Karabıyık dedi ki:

  1 senedir kalıyorum temiz sakin bir yer, bu senede burada kalmayı düşünüyorum. Fiyatları da uygun tavsiye ederim.

 8. Sefa Yazıcı dedi ki:

  Üniversiteye yakınlığı ile çok avantaj yasadim aldığı parayı kesinlikle hak eden bir apart fazlasıyla memnunum.

 9. Mert Görgülü dedi ki:

  İki senedir sizinle kalıyorum gerçekten çok memnun kaldım, aile sıcaklığını Çağdaş Apart’ta bulmak çok avantaj oldu benim için.

 10. Emre Çubuk dedi ki:

  3 senedir kalıyorum, sessiz sakin temiz bir yer. Anadolu üniversitesi ne de çok yakın, fen edebiyat bölümü okuyanlar için 200 metre yürüyüş mesafesinde tavsiye ederim.

 11. Sefa yazıcı dedi ki:

  Üniversiteye yakınlığı ile çok avantaj yasadim. Aldığı parayı kesinlikle hak eden bir apart, fazlasıyla memnunum.

 12. Üzeyir KARABIYIK dedi ki:

  Gittim gezdim güzel temiz ve odaları ferah güvenilir bir yer yeğenimin kaydını yaptırdım tavsiye ederim

Yorum Yap

 

Haritada Biz

Son Yorumlar