Eskişehir'in tüm apartları bu rehberde, öğrenci yurtları, kız, erkek, suit apartlar, fiyatları, telefon, adres, yorum ve fotoğraflarına kolaylıkla ulaşın.

Etiket: Cuma Kapısı Apart

Pusula Kız Apart

Pusula Kız Apart

Pusula Kız Apart,  Anadolu Üniversitesinin Eczacılık ve İletişim kapılarına birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, güvenlikli, korumalı ve konforlu bir kız apartıdır.

(0)
İncele

Desire Erkek Rezidans

1, 2, 3 veya 4 kişi konaklayabileceğiniz, tüm ayrıntıların düşünülerek tasarlandığı Desire Erkek Apart, dışarı çıkmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz şık ve ferah bir dünya. 

(7)
İncele

Desire Bayan Apart

Her zaman daha fazlasını bulabileceğiniz Desire Bayan Apart’ta 1, 2, 3 ve 4 kişilik oda seçenekleri ile konaklama imkanı. Kaliteli alt yapısı ve modern çizgisi ile güvenli yaşam alanınız. 

(1)
İncele
Deniz Erkek Apart

Deniz Erkek Apart

Apartımız Anadolu Üniversitesi İletişim Kapısı ve Cuma Kapısı’na sadece bir kaç dakika mesafede bulunmaktadır. 1, 2 ve 3 kişilik odaları ile hizmetinizdedir.

(0)
İncele
Çağdaş Erkek Apart

Çağdaş Erkek Apart

Anadolu Üniversitesi İletişim Kapısı ve Cuma Kapısı’na sadece bir kaç dakika yürüme mesafesinde bulunun Çağdaş Apart, şehir merkezine de oldukça yakındır. Apartımız ayrıca Eskişehir Teknik Üniversitesi’ne ücretsiz servis hizmeti ile ulaşım sağlamaktadır.

(54)
İncele

Cuma Kapısı Apart

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Cuma kapısı, kampüsü bir üçgen gibi hayal edersek o üçgenin tam tepesidir diyebiliriz. Bu kapıdan kampüse giriş yaptığınızda Eczacılık Fakültesine de İktisadi İdari Bilimler Fakültesine de hemen hemen aynı uzaklıkta olursunuz.

Cuma Kapısından ilk girdiğinizde ise karşınıza Yunus Emre Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu, Fen Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, Devlet konservatuarı gibi birçok öğrencinin öğrenim gördüğü fakültelere ve Çarşı-A kompleksi ile yanında bulunan kapalı yüzme havuzu Anadolu Üniversitesi Spor Tesislerine ulaşabilirsiniz.
Anadolu Üniversitesinin spor Kompleksinde öğrenci ve personelin faydalanabileceği ve çok çok uygun fiyatlı bir spor salonu bulunuyor. Yani eğer spor yapmak için bahaneniz salon fiyatlarıysa bu seçeneği bir düşünmelisiniz.

Cuma Kapısından çıktıktan sonra da üniversitenin yakınındaki her bölgede olduğu gibi yine yoğun öğrenci nüfusu nispeten daha uygun kira fiyatları ile Şirintepe Mahallesi ile Sütlüce Mahallesi tarafına çıkmış olursunuz. Sabah akşam hareketin bitmediği bu bölgede de Eskişehir’in her yerinde olduğu gibi güvenle yaşamak için tercih edilebilir.


Son Yorumlar