Eskişehir'in tüm apartları bu rehberde, öğrenci yurtları, kız, erkek, suit apartlar, fiyatları, telefon, adres, yorum ve fotoğraflarına kolaylıkla ulaşın.

Etiket: İletişim Kapısı Apart

Pusula Kız Apart

Pusula Kız Apart

Pusula Kız Apart,  Anadolu Üniversitesinin Eczacılık ve İletişim kapılarına birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, güvenlikli, korumalı ve konforlu bir kız apartıdır.

(0)
İncele
Deniz Erkek Apart

Deniz Erkek Apart

Apartımız Anadolu Üniversitesi İletişim Kapısı ve Cuma Kapısı’na sadece bir kaç dakika mesafede bulunmaktadır. 1, 2 ve 3 kişilik odaları ile hizmetinizdedir.

(0)
İncele
Çağdaş Erkek Apart

Çağdaş Erkek Apart

Anadolu Üniversitesi İletişim Kapısı ve Cuma Kapısı’na sadece bir kaç dakika yürüme mesafesinde bulunun Çağdaş Apart, şehir merkezine de oldukça yakındır. Apartımız ayrıca Eskişehir Teknik Üniversitesi’ne ücretsiz servis hizmeti ile ulaşım sağlamaktadır.

(34)
İncele
Zen Plus Apart Butik

Zen Plus Apart Boutique

Anadolu Üniversitesi’ne yakın mesafede bulunan Zen Plus Bayan Apart Boutique; bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde dizayn edilen odalarıyla lüks bir öğrenci hayatı yaşamınızı sağlamaktadır. Kendini özel hissetmek isteyenler için özel tasarlanmış apartımız tercihiniz olacaktır.

(1)
İncele

İletişim Kapısı Apart

İletişim Fakültesinin yanına açılmış bir kapıdır. Öğrenciler çok yoğun yaşadığı Şirintepe Mahallesine alternatif kapı olmuştur. Bu kapı açılmadan önce Şirintepe Mahallesinde yaşayan öğrenciler üniversitenin duvarı boyunca yokuş çıkıp Eczacılık Kapısından giriyor, İletişim Fakültesine ulaşmak için de geldikleri yolu bu defa duvarın içinden geri dönüyorlardı.
Bu eziyetin son bulmasını sağlayan Şirintepe Mahallelilerinin kıymetlisi İletişim Kapısı aynı zamanda Turizm Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, Fen Fakültesi, Dilkom, Yüzme Havuzu, Eğitim Fakülteleri gibi birçok yere çok daha kolay ulaşılmasını sağlıyor. Yaşamak için hem güvenli hem de hareketli bu bölgede birincil ihtiyaçlarınıza da anında ulaşabileceğiniz birçok yer var.


Son Yorumlar