Eskişehir'in tüm apartları bu rehberde, öğrenci yurtları, kız, erkek, suit apartlar, fiyatları, telefon, adres, yorum ve fotoğraflarına kolaylıkla ulaşın.

Etiket: İletişim Kapısı Apart

Zen Plus Apart Butik

Zen Plus Apart Boutique

Anadolu Üniversitesi’ne yakın mesafede bulunan Zen Plus Bayan Apart Boutique; bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde dizayn edilen odalarıyla lüks bir öğrenci hayatı yaşamınızı sağlamaktadır. Kendini özel hissetmek isteyenler için özel tasarlanmış apartımız tercihiniz olacaktır.

(1)
İncele
Çağdaş Erkek Apart

Çağdaş Erkek Apart

Anadolu Üniversitesi İletişim Kapısı ve Cuma Kapısı’na sadece bir kaç dakika yürüme mesafesinde bulunun Çağdaş Apart, şehir merkezine de oldukça yakındır. Apartımız ayrıca Eskişehir Teknik Üniversitesi’ne ücretsiz servis hizmeti ile ulaşım sağlamaktadır.

(16)
İncele
Bizim Apart 26

Bizim Apart 26

Eskişehir Sütlüce Mahallesinde bulunan Bizim Bayan Apart 26; Anadolu Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde olup 24 saat güvenli hissedebileceğiniz, konforlu bir aparttır.

(0)
İncele

İletişim Kapısı Apart

İletişim Fakültesinin yanına açılmış bir kapıdır. Öğrenciler çok yoğun yaşadığı Şirintepe Mahallesine alternatif kapı olmuştur. Bu kapı açılmadan önce Şirintepe Mahallesinde yaşayan öğrenciler üniversitenin duvarı boyunca yokuş çıkıp Eczacılık Kapısından giriyor, İletişim Fakültesine ulaşmak için de geldikleri yolu bu defa duvarın içinden geri dönüyorlardı.
Bu eziyetin son bulmasını sağlayan Şirintepe Mahallelilerinin kıymetlisi İletişim Kapısı aynı zamanda Turizm Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, Fen Fakültesi, Dilkom, Yüzme Havuzu, Eğitim Fakülteleri gibi birçok yere çok daha kolay ulaşılmasını sağlıyor. Yaşamak için hem güvenli hem de hareketli bu bölgede birincil ihtiyaçlarınıza da anında ulaşabileceğiniz birçok yer var.


Son Yorumlar