Eskişehir'in tüm apartları bu rehberde, öğrenci yurtları, kız, erkek, suit apartlar, fiyatları, telefon, adres, yorum ve fotoğraflarına kolaylıkla ulaşın.

Etiket: İletişim Kapısı Apart

Yaren Erkek Apart

Yaren Erkek Apart

Yaren Erkek Apart, tamamı yeni alınmış sıfır eşyaları, deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen yepyeni binası Anadolu Üniversitesi’ne 5 dakikalık mesafesi ile konuklarına Eskişehir’de konforlu bir yaşam sunmaktadır.

(2)
İncele
Pusula Kız Apart

Pusula Kız Apart

Pusula Kız Apart,  Anadolu Üniversitesinin Eczacılık ve İletişim kapılarına birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, güvenlikli, korumalı ve konforlu bir kız apartıdır.

(0)
İncele
Deniz Erkek Apart

Deniz Erkek Apart

Apartımız Anadolu Üniversitesi İletişim Kapısı ve Cuma Kapısı’na sadece bir kaç dakika mesafede bulunmaktadır. 1, 2 ve 3 kişilik odaları ile hizmetinizdedir.

(0)
İncele
Yılmaz Erkek Apart

Yılmaz Erkek Apart

Yılmaz Erkek Apart, Anadolu Üniversitesi İletişim Kapısı’na 200 metre mesafede yer alan konumu, güvenli binası, ferah daireleri ile konuklarına yıl boyunca ev konforunda konaklama imkanı sunmaktadır. 

(4)
İncele
Çağdaş Erkek Apart

Çağdaş Erkek Apart

Anadolu Üniversitesi İletişim Kapısı ve Cuma Kapısı’na sadece bir kaç dakika yürüme mesafesinde bulunun Çağdaş Apart, şehir merkezine de oldukça yakındır. Apartımız ayrıca Eskişehir Teknik Üniversitesi’ne ücretsiz servis hizmeti ile ulaşım sağlamaktadır.

(54)
İncele

İletişim Kapısı Apart

İletişim Fakültesinin yanına açılmış bir kapıdır. Öğrenciler çok yoğun yaşadığı Şirintepe Mahallesine alternatif kapı olmuştur. Bu kapı açılmadan önce Şirintepe Mahallesinde yaşayan öğrenciler üniversitenin duvarı boyunca yokuş çıkıp Eczacılık Kapısından giriyor, İletişim Fakültesine ulaşmak için de geldikleri yolu bu defa duvarın içinden geri dönüyorlardı.
Bu eziyetin son bulmasını sağlayan Şirintepe Mahallelilerinin kıymetlisi İletişim Kapısı aynı zamanda Turizm Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, Fen Fakültesi, Dilkom, Yüzme Havuzu, Eğitim Fakülteleri gibi birçok yere çok daha kolay ulaşılmasını sağlıyor. Yaşamak için hem güvenli hem de hareketli bu bölgede birincil ihtiyaçlarınıza da anında ulaşabileceğiniz birçok yer var.


Son Yorumlar