Eskişehir'in tüm apartları bu rehberde, öğrenci yurtları, kız, erkek, suit apartlar, fiyatları, telefon, adres, yorum ve fotoğraflarına kolaylıkla ulaşın.

Etiket: Eczacılık Apartlar

Ezgi Apart Eskişehir

Ezgi Kız Apart

Anadolu Üniversitesi Eczacılık Kapısı’na bir kaç dakika yürüme mesafesinde bulunan apartımız modern, rahat odaları ve profesyonel yönetimi ile Eskişehir’deki eviniz olmaya devam ediyor.

(12)
İncele
Çağdaş Erkek Apart

Çağdaş Erkek Apart

Anadolu Üniversitesi İletişim Kapısı ve Cuma Kapısı’na sadece bir kaç dakika yürüme mesafesinde bulunun Çağdaş Apart, şehir merkezine de oldukça yakındır. Apartımız ayrıca Eskişehir Teknik Üniversitesi’ne ücretsiz servis hizmeti ile ulaşım sağlamaktadır.

(54)
İncele
Yaren Erkek Apart

Yaren Erkek Apart

Yaren Erkek Apart, tamamı yeni alınmış sıfır eşyaları, deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen yepyeni binası Anadolu Üniversitesi’ne 5 dakikalık mesafesi ile konuklarına Eskişehir’de konforlu bir yaşam sunmaktadır.

(2)
İncele
Çınar Erkek Apart

Çınar Erkek Apart

Çınar Erkek Apart, Anadolu Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde yer alan konforlu odalarıyla keyifle konaklama imkanı sunan bir erkek apartıdır.

(3)
İncele

Eczacılık Apartlar

Anadolu Üniversitesi Eczacılık Kapısı adından anlaşılacağı gibi Eczacılık Fakültesinin olduğu giriştir 50 metre içeride Eczacılık Fakültesi ardından da Güzel Sanatlar Fakültesi, Eğitim Fakülteleri gelir. Sağ tarafında Eskişehir Mavi Hastane, tenis kortları, çim saha, derken rektörlük ve kütüphaneye, yokuştan aşağı yürüyerek de İletişim Fakültesine ( İBF) kadar ulaşabilirsiniz.

Eczacılık kapısı Anadolu Üniversitesine yakın olduğu gibi Yunus Emre Devlet Hastanesine de çok yakındır. Kampüs duvarının sağ tarafı öğrencilerin yoğunlukla yaşadığı Şirintepe Mahallesine bakar. Bu bölge birçok büyük market, restoran, kırtasiye gibi temel ihtiyaçlarınıza zorlanmadan ulaşmanızı sağlayacak yerler bulunur.

Anadolu Üniversitesi Eczacılık Kapısı, Tepebaşı bölgesinde yer alır. Burada yer alan apartlardan okula kolayca yürüyerek ulaşılabilir. Öğrencilik döneminde okuluna ve sosyal alanlara yakın olmak isteyenlerin tercih ettiği apartlar, güvenlik önlemleri, sunduğu eşyaları ile okul döneminin verimli şekilde geçebilmesiini destekler.

Eskişehir öğrenci apartları, üniversiteliler için aynı zamanda sosyal bir alan da sağlar. 2,3,4 kişilik odalarda kaldığınız oda arkadaşlarınızla veya ortak alanlarda diğer apart sakinleriyle sosyalleşebilir, vakit geçirebilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Eczacılık Kapısı yakınındaki apartları inceleyerek siz de beklentilerinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.


Son Yorumlar