Eskişehir'in tüm apartları bu rehberde, öğrenci yurtları, kız, erkek, suit apartlar, fiyatları, telefon, adres, yorum ve fotoğraflarına kolaylıkla ulaşın.

Etiket: Eczacılık Apartlar

Çınar Erkek Apart

Çınar Erkek Apart

Çınar Erkek Apart, Anadolu Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde yer alan açık büfe kahvaltı servisi, konforlu odalarıyla rahat bir erkek apartıdır.

(1)
İncele
Ezgi Apart Eskişehir

Ezgi Kız Apart

Anadolu Üniversitesi Eczacılık Kapısı’na bir kaç dakika yürüme mesafesinde bulunan apartımız modern, rahat odaları ve profesyonel yönetimi ile Eskişehir’deki eviniz olmaya devam ediyor.

(12)
İncele
Çağdaş Erkek Apart

Çağdaş Erkek Apart

Anadolu Üniversitesi İletişim Kapısı ve Cuma Kapısı’na sadece bir kaç dakika yürüme mesafesinde bulunun Çağdaş Apart, şehir merkezine de oldukça yakındır. Apartımız ayrıca Eskişehir Teknik Üniversitesi’ne ücretsiz servis hizmeti ile ulaşım sağlamaktadır.

(34)
İncele

Eczacılık Apartlar

Anadolu Üniversitesi Eczacılık Kapısı adından anlaşılacağı gibi Eczacılık Fakültesinin olduğu giriştir 50 metre içeride Eczacılık Fakültesi ardından da Güzel Sanatlar Fakültesi, Eğitim Fakülteleri gelir. Sağ tarafında Eskişehir Mavi Hastane, tenis kortları, çim saha, derken rektörlük ve kütüphaneye, yokuştan aşağı yürüyerek de İletişim Fakültesine ( İBF) kadar ulaşabilirsiniz.

Eczacılık kapısı hem Mavi Hastane hem Yunus Emre Devlet Hastanesine çok yakındır. Kampüs duvarının sağ tarafı öğrencilerin yoğunlukla yaşadığı Şirintepe Mahallesine bakar. Bu bölge birçok büyük market, restoran, kırtasiye gibi temel ihtiyaçlarınıza zorlanmadan ulaşmanızı sağlayacak yerler bulunur.


Son Yorumlar