Eskişehir'in tüm apartları bu rehberde, öğrenci yurtları, kız, erkek, suit apartlar, fiyatları, telefon, adres, yorum ve fotoğraflarına kolaylıkla ulaşın.

Meltem Kız Apart Meltem Kız Apart
Meltem Kız Apart Meltem Kız Apart
Meltem Kız Apart Meltem Kız Apart
Meltem Kız Apart Meltem Kız Apart
Meltem Kız Apart Meltem Kız Apart
Meltem Kız Apart Meltem Kız Apart
Meltem Kız Apart Meltem Kız Apart
Meltem Kız Apart Meltem Kız Apart
Meltem Kız Apart Meltem Kız Apart
Meltem Kız Apart Meltem Kız Apart
Meltem Kız Apart Meltem Kız Apart
Meltem Kız Apart Meltem Kız Apart
Meltem Kız Apart Meltem Kız Apart
Meltem Kız Apart Meltem Kız Apart
Meltem Kız Apart Meltem Kız Apart
Meltem Kız Apart Meltem Kız Apart
Meltem Kız Apart Meltem Kız Apart
Meltem Kız Apart Meltem Kız Apart

Eğitimci yönetim kadrosuyla Meltem Kız Apart, Eskişehir’in Bahçelievler Mahallesinde, Anadolu Üniversitesi, Espark AVM gibi önemli noktalara yürüme mesafesindedir. Ayrıca apartımızdan Eskişehir Teknik Üniversitesi’ne servis hizmeti de bulunmaktadır.

Apart odalarımız sizlerin tercihine göre 1 veya 2 kişilik olarak kullanılabilmektedir. Akşam yemekleri kendi aşçımız tarafından 4 çeşit olarak yapılmaktadır. Merkezi konumu sayesinde Osmangazi Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesine tek vasıta ile ulaşabilme kolaylığına sahip apartımızda konuklarımızın sağlığı için her gün ortak alan temizliği  yapılmaktadır. Ayrıca apartımızda tüm verilen vaatler sözleşme ile garanti altına alınmaktadır. 

Saat 07.30-10.00 saatleri arasında en az 12-13 çeşit açık büfe şeklinde kahvaltı yapılmaktadır.  Sabah kahvaltı, akşam yemeği ve tüm faturaların ücrete dahil olması konuklarımızın hiçbir ekstra ödeme yapmadan tüm ihtiyaçlarını giderebilmelerini sağlamaktadır.

İyi, kötü her durumu paylaşabileceğiniz yönetimimiz aynı zamanda profesyonel bir şekilde apartımızın işleyişini kontrol altında tutmaktadır.

 

Meltem Kız Apart Bina Özellikleri

 

 • 7/24 Saat Kayıt Yapabilen Güvenlik Kameraları
 • Depreme Dayanıklılık
 • Doğalgazlı Isıtma Sistemi
 • Şehir Merkezine Yakınlık
 • Ortak Kullanım Alanları

 

Meltem Kız Apart Oda Özellikleri

 

 • 1 veya 2 Kişilik Odalar
 • Yatak
 • Mutfak
 • Ocak
 • Buzdolabı
 • Yemek Masası ve Sandalyesi
 • Banyo
 • Full Ortopedik Yataklar
 • Çalışma Masası Ve Sandalyesi
 • Kişiye Özel Kıyafet Ve Eşya Dolabı

 

Meltem Apart Sunulan Hizmetler

 

 • 8 Çeşit Açık Büfe Kahvaltı
 • 4 Çeşit Akşam Yemeği
 • 24 Saat Kesintisiz İnternet
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Asansör
 • Günlük Ortak Alan Temizliği
 • TV ve Dinlenme Odası

Meltem Apart Tanıtım Videosu | Aile sıcaklığında konaklama imkanı sağlayan kız öğrenci apartı

Meltem Apart tanıtım videosunda apartın 1 ve 2 kişilik oda seçeneklerini yakından görebilirsiniz ayrıca sabah kahvaltısının ve akşam yemeğinin de dahil olduğu apartımızda yemekhanemizide yakından görebilirsiniz.

Meltem Kız Apart Video Yorumları

101 Kez Görüntülendi

Tuğçe’nin Meltem Apart Hakkındaki Düşünceleri

Merhaba ben Tuğçe Öztaş Eskişehir Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği üçüDaha Fazla Göster
ncü sınıf öğrencisiyim. eskisehirapartlar.com.tr de bulunan Meltem Apart'ta 3 senedir kalıyorum Size kendimce apartın olumlu özelliklerinden bahsetmek istiyorum. İnternet olarak bir apart internetine göre gayet iyi bir internetimiz var. İstediğimiz her yere girebiliyoruz istediğimiz filmleri izleyebiliyoruz. Mühendislik okuduğum için vize final haftalarım çok yoğun geçiyor ve ben çalışırken etraftan ses gelmesi benim çok fazla dikkatimi dağıtıyor. Bu seslerle alakalı aşağıya indiğim zaman yönetim bununla ilgili önlemlerini alıp diğer arkadaşlarımızı uyarıyorlar. Bu konuda gayet iyi bir yer. Son olarak da apartımızda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olduğu için dışarıdan yemek yememize gerek kalmıyor. Bu da harcamalarımızı daha da düşürüyor ve ayrıca yoğundu yorgun bir şekilde geldiğimiz zaman yemek yapmakla uğraşmıyoruz ve bu yüzden hepinize tavsiye ederim.Daha Az Göster
98 Kez Görüntülendi

Şule’nin Meltem Apart Hakkındaki Düşünceleri

Merhaba arkadaşlar ben Şule Doğrul Osmangazi Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği birinciDaha Fazla Göster
sınıf öğrencisiyim.  eskisehirapartlar.com.tr web sitesinde yer Alan Meltem Kız Apartında bir yıldır konaklıyorum. Öncelikle size apartımızdan söz etmek istiyorum. Apartımız yemekli bir aparttır. Lezzet konusunda gayet lezzetli yemeklerimiz var, öğün aralarımız gayet iyi, geniş seçeneklerimiz var. Kahvaltımız da aynı şekilde çeşitlidir. Ulaşım konusuna geldiğimizde ulaşımda ben bir vasıtayla kendi üniversiteme ulaşabiliyorum VE aynı şekilde dönüşme de sorun olmuyor. Çarşı çok yakın. Apart sahibi ile olan ilişkilerimizden de bahsetmek istiyorum. Mustafa amca, öncelikle bir sıkıntı yaşadığımızda her zaman ilk aradığımız insan olabilir. Bize bir apart sahibinden çok baba gibi davranıyor. O yüzden hiç sıkıntınız olmasın. Sizleri apartımıza bekliyoruz burada kalmanızı tavsiye ediyorum.Daha Az Göster
91 Kez Görüntülendi

Büşra’nın Meltem Apart Hakkındaki Düşünceleri

Merhaba ben Büşra Şahin Şafak Anadolu Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor YöneticilDaha Fazla Göster
iği mezunuyum. eskisehirapartlar.com.tr web adresinde yer alan Meltem Kız Apart ’ta dört senedir konaklamaktayım.  Okulum 2 Eylül kampüsünde yer aldığı için ulaşım açısından hiçbir sıkıntı çekmedim. Apartımızın ayarladığı servisimiz vardı. Her sabah bizi gelip Apartın önünden alıyordu. O yüzden öğrencilik açısından bir sıkıntı çekmedim ulaşımın falan gayet kolay oldu. Apartta kalmamın ikinci sebebi sabah kahvaltıları ve akşam yemeklerimiz var. Hiçbir şekilde bir sıkıntı yaşamadık yemek konusunda. Üçüncü sebebim de apartımızın konumu. Çarşıya, okuluma gayet iyi ulaşımdaydı o yüzden Meltem kız apartı tercih ettim gayet de memnunum.Daha Az Göster

2 Yorum Yapılmış

 1. Selis nur dedi ki:

  Fiyat aralığı nedir

 2. Fatma Biçer dedi ki:

  Bir yıl kaldığım Meltem Apart’ta evimi hiç aramadım, aile sıcaklığı içerisinde bir çalışma ortamı buldum. Kahvaltı ve yemek olması ayrı bir ayrıcalık. Teşekkürler Meltem Apart, teşekkürler apart yöneticileri.

Yorum Yap

 

Haritada Biz

Son Yorumlar