Eskişehir'in tüm apartları bu rehberde, öğrenci yurtları, kız, erkek, suit apartlar, fiyatları, telefon, adres, yorum ve fotoğraflarına kolaylıkla ulaşın.

Etiket: Bağlar Apartlar

Güven Erkek Apart

Güven Erkek Apart

Tüm odalarında wc ve banyo bulunan 1 veya 2 kişilik odalarda konaklayabileceğiniz, öğrencilerin yaşam yeri Yenibağlar Mahallesinde bulunan apartımızda güvenli ve eğlenceli konaklamanın tadını çıkarabilirsiniz.

(2)
İncele
Sera Vip Kız 1

Sera Vip Kız Apart 1

 

Apartımız Anadolu Üniversitesine çok yakın konumuyla, öğrencilerin en yoğun yaşadığı bölge olan Bağlar Mahallesi’nde bulunmaktadır. Kendinizi evinizde hissettirecek güvenli ve konforlu konaklama sunmasının yanında tüm sosyal alanlara yakınlığı ile de çok tercih edilen bir konumda bulunmaktadır.

(0)
İncele
Yuvam Bayan Apart

Yuvam Kız Apart

Anadolu Üniversitesi’ne sadece 150 metre uzaklıkta bulunan Yuvam Kız Apart’ta tek kişilik ve çift kişilik odalarda güvenli, konforlu ve keyifli bir konaklama imkanı bulacaksınız.

(12)
İncele
Begonvil Suit Apart Eskişehir

Begonvil Kız Suit Apart

Begonvil Kız Suit Apart, Anadolu Üniversitesi’ne çok yakın konumda yer alan konumu ile sosyal yaşamın içerisinde konumlanmaktadır. Tüm detayları konforunuz için düşünülen Begonvil Kız Suit Apart, öğrencilik hayatınız boyunca güvenli ve hijyenik bir konaklama deneyimi sunmaktadır. 

(1)
İncele
Dorlion Suit Apart Erkek Apart

Dorlion Suit Erkek Apart

İsteğinize göre tek veya çift kişilik odalarda kalabileceğiniz, Espark Avm’ nin tam karşısında yer alan Dorlion Apart, Anadolu Üniversitesi’ ne ve çarşıya yakınlığı ile rahat bir yaşam sunuyor. 

(9)
İncele
Vadi Erkek Apart Eskişehir

Vadi Erkek Apart

Vadi Erkek Apart Eskişehir’in Yenibağlar Mahallesinde bulunmaktadır. Vadi Erkek Apartı Anadolu Üniversitesi, alış veriş merkezleri, tiyatrolar ve kafelere çok kısa yürüyüş mesafesindedir. 

(7)
İncele
İzem Apart

İzem Bayan Apart

Anadolu Üniversitesi, Espark Avm, adalar gibi şehrin önemli noktalarına yürüme mesafesinde bulunan İzem Bayan Apart, konforlu odaları ve güvenli binası ile keyifli bir konaklama ve yaşam alanı sağlıyor. 

(11)
İncele
Dorlion Kız Apart

Dorlion Kız Apart

Dorlion Kız Apart;  ihtiyacınız olan ve olacak şehrin bütün olanaklarının elinizin altına olduğu Eskişehir’in merkezi konumunda yepyeni  binasıyla hizmet vermektedir. Anadolu Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde ve  Espark’ın tam karşısında bulunmaktadır.

(1)
İncele
Anadolu Erkek Apart

Eskişehir Anadolu Erkek Apart

Çalışan ve okuyan baylara konforlu konaklama imkanı Eskişehir Anadolu Erkek Apart’ta. Şehir merkezi ve ulaşım araçlarına yakınlığı ile kolaylık sağlayacak apartımız, Anadolu Üniversitesi’ne de 100 metre mesafede bulunmaktadır.

(13)
İncele
Sera Vip Erkek 1

Sera Vip Erkek Apart 1

Anadolu Üniversitesine çok yakın konumunun yanında, Espark AVM ye de sadece bir kaç dakika yürüme mesafesinde bulunan apartımız sınırsız internet, tam donanımlı odaları ve merkezi konumu ile kaliteli konaklama sağlamaktadır.

(0)
İncele
Sera Vip Erkek Apart

Sera Vip Erkek Apart 2

2013 yılında inşa edilen depreme dayanıklı binamız, Anadolu Üniversitesi’ne 5 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Konforlu odalar, 1000 MBS sınırsız internet, günlük oda ve kat temizliği ile keyifli bir konaklama tecrübesi yaşayacaksınız.

(0)
İncele
Kardeşler Erkek Apart

Kardeşler Erkek Apart

Ferah, geniş odaları ve ister tek isterseniz 3 kişiye kadar kalabileceğiniz oda seçenekleri ve Anadolu Üniversitesine yakınlığı ile keyfinize ve bütçenize göre bir oda için Kardeşler Erkek Apart’a bekliyoruz. 

(2)
İncele
Kuvars Kız Apart

Kuvars Kız Apart

Kuvars Kız Apart, Bağlar’da Anadolu Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde konumu, sıfır eşyaları ile deprem yönetmeliğine uygun konforlu binasında konuklarını ağırlamaktadır. 

(4)
İncele
Kent Apart

Kent Apart

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim binasının hemen yanında yer alan apartımız, Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü’ne sadece bir kaç dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. 

(58)
İncele

Bağlar Apartlar

Eskişehir apartları, genellikle üniversitelerin etrafında toplanmıştır. Bağlar ise Eskişehir’in merkezinde yer alan, konumu ve Anadolu Üniversitesine yakınlığı, Osmangazi Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesine tek vasıtayla gidilebilmesi sebebiyle öğrenciler tarafından çok tercih edilen bir mahalledir.
Espark AVM, Kanatlı AVM ve çarşıya yürüyerek ulaşabileceğiniz Bağlarda farklı özelliklerde kız ve erkek apartları bulunmaktadır. Bu apartlarda öğrenim gördüğünüz süre boyunca konaklayabilir, tüm ihtiyaçlarını bu apartlarda giderebilirler. Yenibağlar Mahallesi ve Eskibağlar Mahallesi olarak ikiye ayrılan bölgenin neredeyse tamamına yakınında öğrenciler, çalışanlardan oluşan genç bir nüfus ikamet etmektedir.
Eskişehir bağlar apart ararken maddi gücünüze göre değişen birçok seçenek görürsünüz. Tek kişilik, 2 kişilik, 3 kişilik 4 veya 5 kişilik apartlar, yemek servisi olanlar veya dairede mutfak bulunan apartlar, odalarda sunulan imkanlar gibi birçok kriter Eskişehir Bağlar apart fiyatları açısından önem teşkil eder. Bağlar kiralık apart konusunda her bütçeye uygun, her isteği karşılayabilecek özelliklerde seçeneklere web sitemizden ulaşabilirsiniz.


Son Yorumlar