Eskişehir'in tüm apartları bu rehberde, öğrenci yurtları, kız, erkek, suit apartlar, fiyatları, telefon, adres, yorum ve fotoğraflarına kolaylıkla ulaşın.

Şehir Merkezi

Eskişehir Şehir merkezi üniversiteyi kazanmış herkesin veya bir işte çalışıp apartta yaşamak isteyenlerin ilk tercihi olmuştur hep. İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde kent birçok alana bölündüğü için merkez diye geçebilecek çok nokta vardır. Ancak Eskişehir merkezini bir noktada topladığından çarşı denilince herkesin aklına aynı yer gelir. Hal böyleyken de istediğiniz her şeye bu noktadan ulaşabilirsiniz. Eskişehir şehir merkezi gezilecek yerler açısından da bir merkezdir istediğiniz her şeye ve her yere yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Alışveriş yapmak, gezmek, eğlenmek, YHT ile seyahat etmek aklınıza gelebilecek her yer şehir merkezindedir.

Şehirde bulunan 3 üniversiteye giden her vasıtanın mutlaka geçer. Osmangazi Üniversitesine giden tramvay ve otobüsler, Eskişehir Teknik Üniversitesine Ulaşım ve Anadolu Üniversitesine giden otobüslere kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesine yürüyerek de ulaşabilirsiniz. Eskişehir şehir merkezinde yer alan apartlara ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli 🙂


Son Yorumlar