Eskişehir'in tüm apartları bu rehberde, öğrenci yurtları, kız, erkek, suit apartlar, fiyatları, telefon, adres, yorum ve fotoğraflarına kolaylıkla ulaşın.

Osmangazi Üniversitesi

18 Ağustos 1993’te kurulan Osmangazi üniversitesi 1994 de Sivrihisar Meslek Yüksek Okulu’nu, 1995’te Ziraat ve İlahiyat Fakültelerini, 1998 yılında da Eğitim fakültesini, 2001 yılında Diş Hekimliği, Devlet Konservatuvarını, Turizm ve Mahmudiye Meslek Yüksekokulunu bünyesine katarak seneler içinde sürekli büyümüş ve gelişmiştir.

 

Osmangazi üniversitesi kampüsü çok büyük bir alana yayılmış durumdaki kampüsünde Sağlık Uygulama Ve Araştırma Hastanesi ile Ağız, Diş Sağlığı ve Çene sağlığı eğitim uygulama ve araştıra merkezi bulundurmaktadır. Çevre illerden dahi hasta kabul eden Tıp Fakültesi Hastanesi çok başarılı bir kadroya sahiptir.

 

Eskişehir gibi birçok kültürün birleştiği sosyal dinamik bir şehirde böylesine köklü bir üniversitede öğrenim görmek büyük bir ayrıcalıktır. Osmangazi Üniversitesi yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle sizleri beklemektedir.


Son Yorumlar