Eskişehir'in tüm apartları bu rehberde, öğrenci yurtları, kız, erkek, suit apartlar, fiyatları, telefon, adres, yorum ve fotoğraflarına kolaylıkla ulaşın.

İrmeşe Apart

Eskişehir’deki öğrencilerin kalbi yenibağlar mahallesinde bulunan İrmeşe Apart şehrin tüm olanaklarının merkezinde yer almaktadır. Apartımız Anadolu Üniversitesi’ne de yürüme mesafesindedir. 

 

İrmeşe Apat’ta konaklarken birçok işinizi yürüme mesafesi noktalardan halledebilirsiniz. Alış veriş merkezi, tiyatro, eğlence merkezleri, restaurantlar ve cafelere bir kaç dakika mesafede bulunmaktayız. Apartımız bay bayan karma olarak konaklama sağlamaktadır.

 

Toplu taşıma duraklarının da dibinde olan apartımızdan tek vesait ile şehrin diğer noktalarını ziyaret edebilirsiniz. Hem eğitim hem kültürel yolculuğunuzda güvenle kalabileceğiniz İrmeşe Apart sizleri ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

 

5 Yorum Yapılmış

 1. Yusuf Usta dedi ki:

  Merhaba tek kişilik odalar hakkında bilgi alabilirmiyim

 2. Aslı Altınova dedi ki:

  Apartın yeri konumu çok güzel fakat öğrenci için uygun değil oğlum için bakmaya gittiğimizde yan odada yaz okuluna kalmış bir öğrenci var dendi odayı görmek üzere gitiğimizde öğrenci değil o şehirde çalışan ve eve bayan arkadaşıyla birlikte gelmiş biri ile karşılaştık içeri sigara dumanından göz gözü görmüyordu en çok zorumuza giden bize yan odada bir öğrenci olduğu bilgisinin verilmiş olmasıydı ordaki bayan yerini kiralamak için bize doğru olmayan bilgi verdi. diğer apart ve pansiyonlara göre de temizliği biraz eksik gibi geldi bana ve havasız olması dezavantajı. Apartta çalışan bayana güvenip oraya yanına kimin geleceğini görmeden bilmeden evladımı nasıl teslim edeyim…

 3. Hakan Şengül dedi ki:

  Yaz okulu ve dönem kayıtları için bizlere ulaşabilirsiniz. Bay ve bayanlar için şehir merkezinde eşyalı kiralık apartlar adres: Yenibağlar Mah. Silistre sok. No18 İrmeşe apart

  • İlkay Eeğerci dedi ki:

   Merhaba, Eskişehir’de memurum, tek kişilik odalarınız için bilgi alabilir miyim ?

 4. Numan dedi ki:

  Çok güzel konumda Eskişehir’in merkezinde bay-bayan kiralık full eşyalı daireler

Yorum Yap

 

Son Yorumlar