Eskişehir'in tüm apartları bu rehberde, öğrenci yurtları, kız, erkek, suit apartlar, fiyatları, telefon, adres, yorum ve fotoğraflarına kolaylıkla ulaşın.

Etiket: İçem Kapısı Apart

Pusula Kız Apart

Pusula Kız Apart

Pusula Kız Apart,  Anadolu Üniversitesinin Eczacılık ve İletişim kapılarına birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, güvenlikli, korumalı ve konforlu bir kız apartıdır.

(0)
İncele

Desire Erkek Rezidans

1, 2, 3 veya 4 kişi konaklayabileceğiniz, tüm ayrıntıların düşünülerek tasarlandığı Desire Erkek Apart, dışarı çıkmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz şık ve ferah bir dünya. 

(5)
İncele
Apart 26

Apart 26

Apart 26,  Anadolu Üniversitesi’ne beş dakikalık yürüme mesafesinde yer alan, güvenlik ve konforun bir arada sağlandığı toplu taşıma duraklarının yakınında bulunan bir aparttır.

(3)
İncele
Zen Plus Apart Butik

Zen Plus Apart Boutique

Anadolu Üniversitesi’ne yakın mesafede bulunan Zen Plus Bayan Apart Boutique; bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde dizayn edilen odalarıyla lüks bir öğrenci hayatı yaşamınızı sağlamaktadır. Kendini özel hissetmek isteyenler için özel tasarlanmış apartımız tercihiniz olacaktır.

(1)
İncele
Deniz Erkek Apart

Deniz Erkek Apart

Apartımız Anadolu Üniversitesi İletişim Kapısı ve Cuma Kapısı’na sadece bir kaç dakika mesafede bulunmaktadır. 1, 2 ve 3 kişilik odaları ile hizmetinizdedir.

(0)
İncele

Desire Bayan Apart

Her zaman daha fazlasını bulabileceğiniz Desire Bayan Apart’ta 1, 2, 3 ve 4 kişilik oda seçenekleri ile konaklama imkanı. Kaliteli alt yapısı ve modern çizgisi ile güvenli yaşam alanınız. 

(0)
İncele

İçem Kapısı Apart

Anadolu Üniversitesi İçem Kapısı, İktisadi İdari Bilimler Fakültesine alternatif bir yol sunar. İçem (İşitme Engelli Çocuklar Eğitim Araştırma Ve Uygulama Merkezi) İçem Kreş Ve Gündüz Bakım Evi, Mustafa Kemal Ortaokulu, lojmanlar ve hemen arkasından İİBF kantine sonrasında da Hukuk Fakültesi ve kütüphaneye kadar kolayca giriş yapabilirsiniz.
İçem Kapısı da büyük marketlerin, karnınızı doyurabileceğiniz pastane, fırın, restoranların olduğu bir bölgeye açılır. Bu bölgeden beş dakikada çarşı merkeze ulaşabileceğiniz dolmuşların geçer ve yine yoğun öğrenci nüfuslu, yaşamak için gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek bir bölgedir.


Son Yorumlar