Eskişehir'in tüm apartları bu rehberde, öğrenci yurtları, kız, erkek, suit apartlar, fiyatları, telefon, adres, yorum ve fotoğraflarına kolaylıkla ulaşın.

Etiket: İçem Kapısı Apart

Desire Apart Eskişehir

Desire Bayan Apart

Her zaman daha fazlasını bulabileceğiniz Desire Bayan Apart’ta 1, 2, 3 ve 4 kişilik oda seçenekleri ile konaklama imkanı. Kaliteli alt yapısı ve modern çizgisi ile güvenli yaşam alanınız. 

(0)
İncele
Kampüs Anadolu Kız Öğrenci Yurdu

Kampüs Anadolu Kız Öğrenci Yurdu

Anadolu Üniversitesi’ne sadece 1 dakikalık yürüme mesafesinde bulunun yurdumuz, üniversitenin Cuma Kapısı’nın tam karşısında yer almaktadır. 

(2)
İncele
Bizim Apart 26

Bizim Apart 26

Eskişehir Sütlüce Mahallesinde bulunan Bizim Bayan Apart 26; Anadolu Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde olup 24 saat güvenli hissedebileceğiniz, konforlu bir aparttır.

(0)
İncele
Önçağ Kampüs Erkek Apart

Önçağ Kampüs Erkek Apart

Apartımızda Günlük Kiralama Yapılmamaktadır. Uzun Dönemli Konaklama Seçeneğimiz Mevcuttur.

 Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan apartımız İçem Kapısının tam karşısında yer alıyor.

(0)
İncele
Zen Plus Apart Butik

Zen Plus Apart Boutique

Anadolu Üniversitesi’ne yakın mesafede bulunan Zen Plus Bayan Apart Boutique; bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde dizayn edilen odalarıyla lüks bir öğrenci hayatı yaşamınızı sağlamaktadır. Kendini özel hissetmek isteyenler için özel tasarlanmış apartımız tercihiniz olacaktır.

(1)
İncele
Desire Apart Eskişehir

Desire Erkek Rezidans

1, 2, 3 veya 4 kişi konaklayabileceğiniz, tüm ayrıntıların düşünülerek tasarlandığı Desire Erkek Apart, dışarı çıkmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz şık ve ferah bir dünya. 

(1)
İncele
Apart 26

Apart 26

Apart 26,  Anadolu Üniversitesi’ne beş dakikalık yürüme mesafesinde yer alan, güvenlik ve konforun bir arada sağlandığı toplu taşıma duraklarının yakınında bulunan bir aparttır.

(0)
İncele

İçem Kapısı Apart

Anadolu Üniversitesi İçem Kapısı, İktisadi İdari Bilimler Fakültesine alternatif bir yol sunar. İçem (İşitme Engelli Çocuklar Eğitim Araştırma Ve Uygulama Merkezi) İçem Kreş Ve Gündüz Bakım Evi, Mustafa Kemal Ortaokulu, lojmanlar ve hemen arkasından İİBF kantine sonrasında da Hukuk Fakültesi ve kütüphaneye kadar kolayca giriş yapabilirsiniz.
İçem Kapısı da büyük marketlerin, karnınızı doyurabileceğiniz pastane, fırın, restoranların olduğu bir bölgeye açılır. Bu bölgeden beş dakikada çarşı merkeze ulaşabileceğiniz dolmuşların geçer ve yine yoğun öğrenci nüfuslu, yaşamak için gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek bir bölgedir.


Son Yorumlar