Eskişehir'in tüm apartları bu rehberde, öğrenci yurtları, kız, erkek, suit apartlar, fiyatları, telefon, adres, yorum ve fotoğraflarına kolaylıkla ulaşın.

Etiket: Eskişehir Bayan Apart

Sera Vip Kız 2

Sera Vip Kız Apart 2

Sera Vip Kız Apart sizlere kaliteli yaşam keyfini sunmaya hazır. Eskişehir bayan apartımızda Anadolu Üniversitesine çok yakın konumu, geniş ve ferah odalarıyla huzur dolu bir öğrencilik hayatı yaşamak için en doğru adrestesiniz.

(1)
İncele
Esbay Bayan Apart

Esbay Bayan Apart

2015 yılından beri hizmet veren Esbay Kız Apart, Eskişehir’in en konforlu bayan apartlarından birisi olarak güvenli ve lüks bir konaklama sağlamaktadır. 

(4)
İncele
Sera Vip Kız 1

Sera Vip Kız Apart 1

 

Apartımız Anadolu Üniversitesine çok yakın konumuyla, öğrencilerin en yoğun yaşadığı bölge olan Bağlar Mahallesi’nde bulunmaktadır. Kendinizi evinizde hissettirecek güvenli ve konforlu konaklama sunmasının yanında tüm sosyal alanlara yakınlığı ile de çok tercih edilen bir konumda bulunmaktadır.

(0)
İncele
Güneş Apart

Güneş Kız Apart

Şehir merkezinde yer alan Güneş Kız Apart, Kanatlı AVM’ ye 1 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Şehrin en meşhur bölgesi Adalar’a da sadece 2 dakika mesafede bulunan apartımız ihtiyacınız olan her şeyin tam ortasında yer almaktadır.

(4)
İncele
Altınkız Apart

Altınkız Apart

Şehir merkezinde yer alan Altınkız Bayan Apart’da konaklarken ihtiyacınız olabilecek her şeye çok kısa sürede ulaşabileceksiniz. Apartımız bir ve iki kişilik odalardan oluşmaktadır.

(28)
İncele
Naz Sultan Apart

Naz Sultan Apart

Naz Sultan Kız Apart, butik apart konsepti ile konuklarına kaliteli hizmeti cazip fiyatlarla  hizmet vermektedir. Osmangazi Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde, Anadolu Üniversitesi ve Estü’ye tek araç uzaklıktaki konumu ile kolay ulaşım imkanı sunmaktadır.

(5)
İncele
Ege Kız Apart Osmangazi

Ege Kız Apart Osmangazi

Ege Kız Apart, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’ne sadece 500 metre uzaklıkta her şey dahil sistemle çalışan bir kız apartıdır.

(1)
İncele

Son Yorumlar