Eskişehir'in tüm apartları bu rehberde, öğrenci yurtları, kız, erkek, suit apartlar, fiyatları, telefon, adres, yorum ve fotoğraflarına kolaylıkla ulaşın.

Etiket: Büyükdere Apartlar

Aral Erkek Apart

Aral Erkek Apart

Aral Erkek Apart, Osmangazi Üniversitesine 5 dakika,  tramvay durağına 100 metre mesafedeki konumuyla tercih edilen, güvenilir bir erkek apartıdır.

(0)
İncele
Özgür Erkek Apart

Kaan Erkek Apart

Osmangazi Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde bulunan apartımız yeni binası ile konforlu ve güvenli bir konaklama hizmeti vermektedir. 

(1)
İncele
Zen Plus Apart Osmangazi

Zen Plus Apart Osmangazi

Zen Plus Bayan Apart Osmangazi Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Apartımız da otel rahatlığında konaklama yapacağınız lüks odalarımız ile sizlere kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

(4)
İncele

Sarıkaya Kız Apart

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde (sadece 600 metre uzaklıkta) bulunan Sarıkaya Kız Apart uygun fiyat garantisi ile ayrıcalıklı bir konaklama imkanı sunuyor.  

(8)
İncele
Chakra Suite Apart

Chakra Suite

Chakra Suite, Osmangazi üniversitesine 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan, 2017 yılında yapılmış yeni binasında son teknoloji donanımlarla konuklarına hizmet vermektedir.

(7)
İncele
Naz Sultan Apart

Naz Sultan Apart

Naz Sultan Kız Apart, butik apart konsepti ile konuklarına kaliteli hizmeti cazip fiyatlarla sunmaya devam etmektedir. Osmangazi Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde, Anadolu Üniversitesine tek araç uzaklıktaki konumu ile  her iki üniversite için kolay ulaşım imkanı sunmadır.

(1)
İncele
Gazi Park Apart

Gazi Park Apart

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsüne 6 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Gazi Park Apart Kız Öğrenci Evi; modern tesisi, otel rahatlığında konaklama imkanı sağlayan odaları, sosyal olanakları ve cazip konaklama fiyatları ile kız öğrencilere konaklama imkanı sağlamaktadır.

(5)
İncele
Prestij Suit Apart

Prestij Suit Apart

Eskişehir’in en nezih ve en güvenli semtlerinden olan Büyükdere Mahallesi’nde bulunan Prestij Apart Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’ne yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. 

(7)
İncele
Papatya Kız Apart

Papatya Kız Apart

Papatya Kız Apart, Eskişehir Osmangazi Üniversitesine 5 dakikalık mesafede yer alan, toplu taşıma duraklarının yanında deneyimli kadrosuyla hizmet veren bir aparttır.

(4)
İncele
Özer Erkek Apart

Özer Erkek Apart

Osmangazi Üniversitesine birkaç dakikalık yürüme mesafesinde olan Özer Erkek Apart, 2016 yılında hizmete başlamış yeni ve güvenilir bir aparttır.

(0)
İncele
Deniz Suit Apart Eskişehir

Sevinç Suit Apart

Eskişehir Osmangazi Üniversitesine sadece 700 metre uzaklıkta bulunan Sevinç Suit Apart, toplu taşıma araçlarına oldukça yakındır. Sıfır bir bina olan apartımızdan tek vasıta ile şehrin önemli tüm noktalarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

(4)
İncele

Büyükdere Apartlar

Büyükdere Mahallesi Osmangazi Üniversitesinin hemen yanında bulunan, yüksek öğrenci nüfusuyla hareketin hiç bitmediği bir mahalledir. Kafeler,  marketler, restoranlarla çevrelenmiş bu mahallenin 5 bine yaklaşan öğrenci nüfusu mahalleyi yeni gelen öğrenciler için bir cazibe noktası haline getirmiştir.

Osmangazi Üniversitesine yürüme mesafesinde olan mahalleden adalara, bağlara tramvay ve otobüsle gitmek mümkündür. Yakınlarda olmak isteyenlere de Dede Korkut Parkı, Kanlı Kavak Parkı gibi yemyeşil parklar, Atatürk Bulvarında sayısı her gün artan mekan seçenekleri sunuyor.


Son Yorumlar