Eskişehir'in tüm apartları bu rehberde, öğrenci yurtları, kız, erkek, suit apartlar, fiyatları, telefon, adres, yorum ve fotoğraflarına kolaylıkla ulaşın.

Anadolu Üniversitesi Yeme-İçme Olanakları

Anadolu Üniversitesi yemek konusunda öğrencilerine oldukça bonkör davranan üniversiteler arasındadır. Kampüste bulunan yemekhaneler de yemek ücreti 1.25 TL’dir. İki yemekhane de öğle yemeği, merkez yemekhanede ise bütün öğünleri yiyebilirsiniz. Kahvaltı ve akşam yemeği uygulaması son birkaç yıldır hizmet veren yemekhanenin yemek seçenekleri hem çok fazladır hem de çıkarılan yemeklerin kalitesi konusunda çok hassaslardır. Yemeklerin yanında ya tatlı ya meyve ya turşu mutlaka ekstra bir ikramları vardır. Biraz uzun kuyruklar olabilse de karın doyurmak için en iyi seçenek yemekhanedir.

 

Diyelim ki dersiniz uzadı yemek saatini kaçırdınız. O zaman da yemekhane binasının arkasında kahve dünyası ve simit dünyası sizi bekliyor. Özellikle simit dünyasında günün her saati yiyecek bir şeyler bulmanız mümkün.

 

Daha da alternatif isteyenler için fakültelerin kantinleri, güzel sanatların yanındaki kare kafe, simit dünyasının yanındaki A-101 in çiğ köfte dürüm ve simit poğaça seçenekleri de bulunuyor.

 

Yemekhane konusunda ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

 

https://yemekhane.anadolu.edu.tr/#/

 


Son Yorumlar